Опубликовано сегодня

Farmacist

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта
Город:
Яловены

Описание вакансии

Farmacia noastră, situată în satul Puhoi, raionul Ialoveni, oferă o gamă completă de medicamente, parafarmacie, alimentație pentru copii și produse cosmetice. Noi ne concentrăm pe oferirea de servicii farmaceutice de calitate și pe îmbunătățirea continuă a experienței pacienților.

Ce vei face:

  • Eliberarea medicamentelor compensate și necompensate, parafarmacie, alimentație pentru copii și cosmetice;
  • Asigurarea unei evidențe corecte a stocului de medicamente și produse farmaceutice și a comenzilor de aprovizionare.
  • Utilizarea programului ONIX și gestionarea e-rețetelor;
  • Oferirea de consiliere farmaceutică pacienților și recomandarea produselor adecvate.

Competențe și calități necesare:

  • Studii medii de specialitate sau superioare în domeniul farmaceutic;
  • Cunoștințe avansate de limba română și rusă;
  • Abilități excelente de comunicare și orientare către pacienți;
  • Experiența în domeniul farmaceutic reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie;
  • Dorința de a acumula noi cunoștințe și de a te perfecționa în domeniu;
  • Capacitatea de a lucra cu programul ONIX și cunoștințe despre gestionarea e-rețetelor.

Oferta include:

  • Angajare oficială cu pachet social complet;
  • Posibilitatea unui program de lucru flexibil;
  • Instruire privind metodele și tehnicile de lucru;
  • Oportunități de formare și perfecționare continuă;
  • Mediu de lucru prietenos și colegi colaborativi.

Condiții de muncă:

  • Program flexibil, de 40 de ore pe săptămână;
  • Farmacia este situată la 35 km de Chișinău, în satul Puhoi;
  • Compensarea cheltuielilor de transport.

Dacă ești o persoană comunicativă, responsabilă și dornică să înveți, te invităm să aplici pentru această poziție. Trimite-ne CV-ul tău la adresa: hr@rocman.org și alătură-te echipei noastre!

Ключевые навыки
Comunicare Lucru în echipa Empatie Adaptabilitate Învățare continuă Toleranță

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?