Опубликовано вчера

Casier - Recepționist

Основная информация

Зарплата:
от 9 500 MDL
Вид занятости:
Full-time, Работа посменно
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Descriere a poziției vacante

Compania Marmara Bowling System caută un Casier – Recepționist, capabil să devină parte a echipei noastre. Este vorba despre o poziție Full-time, cu program în ture care nu necesită experiență specifică. Candidatul ideal este unul capabil să gestioneze atât recepția, cât și procesul de vânzări, pentru a asigura calitatea serviciilor prestate de companie.

Cerințele față de candidat

  • Să fie o persoană organizată și atentă la detalii
  • Capabilitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan
  • Abilități bune de relaționare cu clienții
  • Disponibilitate de a lucra în ture (2/2) și capacitatea de a se adapta la un program flexibil
  • Educația minimă cerută este nivelul gimnazial/liceal
  • Nu se cere experiență specifică pentru acest post, așadar absorbim și studenți dornici de a acumula experiență

Responsabilitățile candidatului

  • Prima interacțiune cu clienții și gestionarea întrebărilor sau sesizărilor acestora
  • Utilizarea casei de marcat pentru vânzări, încasare
  • Întreținerea spațiului de lucru, pentru a asigura un mediu curat și plăcut
  • Gestionarea programărilor la bowling și, dacă este cazul, anunțarea clienților despre potențialele schimbări

Oferta companiei

Îți oferim un salariu motivant, de la 9500 MDL, posibilitatea de a te dezvolta profesional, pe măsură ce acumulezi experiență, precum și oportunitatea de a lucra într-o echipă tânără și dinamică. De asemenea, avem un mediu de lucru plăcut, în plină expansiune, situat în Chișinău, pe strada ,,Constantin Brâncuși 3'' .

Dacă ești interesat de această oportunitate, te invităm să ne trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, str. Constantin Brincusi, 3
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?