Опубликовано вчера

Lucrători auxiliari

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Compania noastră angajează muncitori la producerea de palete din lemn.

Beneficii:

  • Achitare lunară, în funcție de volumul de lucru efectuat ([показать номер]12000-17000 lei)
  • Prânz achitat de companie
  • Loc de trai persoanelor din alte regiuni
  • Angajare fără experiență anterioară și instruire
  • Contract oficial de muncă

Cerințe:

  • Efectuarea zilnică a numărului stabilit de palete
  • Respectarea regulilor de siguranță pe teritoriul de muncă
  • Sârguință și dorința de a câștiga mai mult

Orar de muncă:

  • luni-vineri 07:30-16:00
  • sâmbătă activăm până la ora 12 (la alegere)

Dacă sunteți o persoană harnică și dornică să se alăture unei echipe dinamice, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon [показать номер]079848038

Дополнительная информация

Bine ați venit la Easy HR! Suntem o echipă dedicată de specialiști în recrutare, care vă oferă cele mai sigure poziții de muncă.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, str.Pădurii 13
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?