Опубликовано сегодня

Manager vânzări bilete avia, or. Bălți

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Una dintre cele mai mari companii specializate în vânzarea biletelor de avion EAvion își mărește echipa și este în căutarea unui Manager vânzări bilete avia.

Responsabilități:

  • Vânzarea biletelor de avion și serviciilor suplimentare (asigurări, bagaje, selectarea locurilor etc.).
  • Rezervarea și eliberarea biletelor conform cerințelor clienților.
  • Consultarea clienților cu privire la întrebări legate de transportul aerian, tarife și servicii.
  • Soluționarea promptă a problemelor și a situațiilor legate de vânzarea biletelor de avion.
  • Menținerea bazei de date a clienților și gestionarea relațiilor cu aceștia.
  • Respectarea cerințelor legale și a regulilor companiei în domeniul transportului aerian.
  • Actualizarea cunoștințelor despre tarife, reguli și schimbări în industrie.

Cerințe:

  • Experiență în vânzări de cel puțin 1 an (experiența în domeniul vânzării biletelor de avion și/sau pachetelor turistice reprezintă un avantaj, precum și cunoașterea sistemelor de rezervare Galileo, Amadeus).
  • Abilități excelente de comunicare.
  • Experiență în lucrul cu clienții, inclusiv în soluționarea problemelor curente.
  • Nivel înalt de responsabilitate și atenție la detalii.
  • Cunoașterea limbii engleze (reprezintă un avantaj).

Condiții:

  • Muncă în birou.
  • Salariu competitiv și bonusuri.
  • Posibilitatea de avansare profesională.
  • Training-uri și cursuri de la principalele companii aeriene.
  • Loc de muncă stabil într-o companie de succes.

Dacă sunteți pregătit să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la hr@bursamuncii.md. Specificați în subiectul mesajului "Manager vânzări bilete avia".

О компании

Asociația Agențiilor de Recrutate (ARA) este o asociație non-guvernamentală, apolitică și non-profit.

Misiunea noastră este să livrăm servicii de recrutare de calitate, după standarde etice și garantate ale bunăstării muncitorului. Tindem să eradicăm corupția, exploatarea la toate nivelurile și să promovăm corectitudinea în concurență.
Compania ARA se extinde!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?