Опубликовано сегодня

Vanzator pe sala

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Работа посменно
Oпыт:
Без опыта, Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Ботаника, Буюканы, Единец, Кишинёв, Оргеев, Рышкановка, Рышканы, Ставчены , Сынжерей, Центр

Описание вакансии

Family Market, lanț de supermarketuri, deschide poziții pentru rolul de Vânzător pe Sală în sucursalele noastre din Chișinău, Edineț, Orhei, Rîșcani, Sîngerei, Botanica, Buiucani, Centru, Râșcani, Stăuceni. Ne dorim să găsim persoane dornice să ne alăture în promovarea unor produse de calitate superioară și a unui serviciu clienți excepțional.

Cerințele pentru candidat sunt:

  • Disponibilitatea de a lucra full-time sau în ture;
  • Prezență plăcută și abilități bune de comunicare;
  • Experiență în domeniu de minim 2 ani;
  • Promptitudine și seriozitate în îndeplinirea sarcinilor de lucru atribuite;
  • Capacitatea de a lucra în echipa și de a folosi eficient timpul;

Responsabilitățile candidatului includ:

  • Responsabilitatea pentru înregistrarea și încasarea produselor;
  • Menținerea zilnică a curățeniei și ordinei pe raionul alocat;
  • Promovarea și vânzarea produselor și oferirea de informații clienților despre acestea;
  • Verificarea termenelor de valabilitate a produselor;
  • Participarea la inventarul periodic;

Oferta noastră pentru tine include:

  • Un mediu de lucru plăcut și colegial;
  • Salarizare competitivă, negociabilă pe baza experienței și a performanțelor;
  • Posibilitatea de promovare internă;
  • Pachet social complet;
  • Traininguri și cursuri de dezvoltare a competențelor;

Pentru a aplica, te invităm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

Family Market este o retea de magazine din Moldova înființată în 2013, iar pe 1 mai primul nostru magazin a fost deschis la Briceni.

Datorită managementului nostru eficient, pe parcursul la 7 ani au fost deschise inca 24 de magazine în toată Moldova, iar acesta nu este sfârșitul. Rețeaua intenționează să se extindă în continuare, pentru a bucura clienții săi cu disponibilitate și asortimentul produselor sale.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Ботаника, Bd. Dacia 36
Кишинёв, Буюканы, str. Alba Iulia 206

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?