Опубликовано сегодня

Vânzător Consultant Produse de Patiserie

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Despre noi:

DolceParma
este o companie cu o experiență de 10 ani în producerea celor mai delicioase prăjituri și torturi personalizate. În plus, oferim un sortiment bogat de produse de patiserie și cofetărie în filiale, unde ne asigurăm că fiecare client pleacă cu zâmbetul pe buze. Misiunea noastră este să facem viața clienților noștri mai dulce și să fim prezenți în cele mai frumoase momente ale lor!

Ce vei face:

  • Vânzarea produselor de patiserie și cofetărie în filială;
  • Întâmpinarea clienților cu amabilitate și consultanță personalizată;
  • Gestionarea comenzilor individuale și corporative prin telefon și online;
  • Prepararea cafelei și prezentarea ofertei de produse;
  • Menținerea ordinii și curățeniei la locul de muncă.

Competențe și calități necesare:

  • Persoană comunicativă, responsabilă și amabilă;
  • Abilitatea de a lucra în echipă și independent;
  • Dorință de a învăța și a se dezvolta profesional;
  • Capacitatea de a învăța detalii despre mai mult de 50 de prăjituri;
  • Cunoștințe digitale de bază (gestionarea comenzilor online);
  • Experiență în lucrul cu clienții reprezintă un avantaj.

Îți vom oferi:

  • Salariu de peste 10.000 Lei, în funcție de performanțe;
  • Posibilitate de avansare în cadrul companiei;
  • Bonusuri motivaționale și reduceri la produsele noastre;
  • Program de lucru în ture;
  • Mediu de lucru prietenos și modern.

Locație: Chișinău, sectorul Ciocana, Bulevardul Mircea cel Bătrân 3.

Dacă te regăsești în această descriere și ești pregătit pentru o nouă provocare, așteptăm cu interes CV-ul tău la: hr@rocman.org!

Trimite-l acum și hai să discutăm cum poți face parte din echipa DolceParma.

Ключевые навыки
Disciplină Etica în muncă Toleranță Învățare continuă Comunicare Lucru în echipa Responsabilitate Empatie Adaptabilitate Amabilitate

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?