Опубликовано сегодня

Casier, Centru

Основная информация

Зарплата:
от 9 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Măiestrie în utilizarea casei de marcat și înregistrarea eficientă a tranzacțiilor
  • Abilitatea de a răspunde cu amabilitate și profesionalism la întrebările clienților
  • Experiență în manipularea banilor și furnizarea restului corect
  • A fi punctual, responsabil și dedicat
  • Abilități deosebite de comunicare și orientare spre client
  • Nu este necesară o educație formală; formare la locul de muncă va fi oferită

Responsabilitățile candidatului

  • Gestionarea tuturor tranzacțiilor cu numerar și carduri eficient
  • Menținerea unui mediu de lucru curat și ordonat
  • Garantarea unei serviri excelente a clienților prin personalizarea interacțiunilor cu aceștia
  • Răspunderea la cerințele clienților
  • Verificarea exactității prețurilor și a cumpărăturilor

Oferta companiei

La Family Market, ne angajăm să oferim un mediu de lucru calitativ, cu oportunități de formare profesională și creștere în cadrul companiei. Salariul este negociabil și competitiv, cu beneficii atractive. Valorăm înalta performanță și oferim recunoștere și recompense corespunzătoare.

Procesul de depunere a candidaturii:

Suntem nerăbdători să te cunoaștem! Pentru a depune o cerere pentru această poziție, te rugăm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

Family Market este o retea de magazine din Moldova înființată în 2013, iar pe 1 mai primul nostru magazin a fost deschis la Briceni.

Datorită managementului nostru eficient, pe parcursul la 7 ani au fost deschise inca 24 de magazine în toată Moldova, iar acesta nu este sfârșitul. Rețeaua intenționează să se extindă în continuare, pentru a bucura clienții săi cu disponibilitate și asortimentul produselor sale.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Puskin 50
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?