Опубликовано вчера

Project Manager

crown VIP Компания

Основная информация

Зарплата:
от 16 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ești gata să devii motorul din spatele unui proiect de media economic care se află în continuă expansiune? La Business Pages, suntem în căutarea unui Project Manager pasionat de comunicare, organizație și rezultate spectaculoase!

Dacă:

  • Ai abilități puternice de management și organizare,
  • Poți coordona proiecte cu încredere și flexibilitate,
  • Iubești provocările și știi cum să transformi ideile în realitate,
  • Ai o pasiune pentru media, afaceri și economie,

… te așteptăm să ne cunoști mai bine!

Ce îți oferim?

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic, unde creativitatea și proactivitatea sunt la ordinea zilei.
  • Acces direct la evenimente de business, rețele influente și colaboratori cheie din industrie.
  • Salarii competitive, beneficii extra și un mediu prietenos, în care fiecare zi aduce o nouă provocare și șansa de a învăța ceva nou.
Ключевые навыки
Creativitate Adaptabilitate Managementul proiectelor Limbi străine Multitasking Networking

Преимущества

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Визитные карточки

Тимбилдинги

Tренинги

Гибкий рабочий график

О компании

Hai să facem cunoștință!

Noi suntem BusinessPages, un portal media dedicat știrilor și conținutului economic și de business, construit cu pasiune și energie. De peste 2 ani, ne-am extins rapid, adunând o audiență de peste 100K pe platformele noastre. Vrem să ne cunoști mai bine! Ne poți găsi pe canalele noastre de social media și Telegram.

Facem parte din familia Trendsetter, o agenție de publicitate cu peste 15 ani de experiență, BusinessPages este un proiect independent, apolitic și auto-susținut. Suntem și la radio cu 3 posturi în FM și 5 online, cum ar fi Radio ZUM1, ZUM2 și Avtoradio.

Cultura noastră? Suport și energie pozitivă.

Noi, credem în susținerea reciprocă, echilibrând perfect distracția cu productivitatea. Suntem o echipă prietenoasă și deschisă, gata să crească împreună. Ne place să lucrăm cu oameni independenți, determinați și proactivi, care se simt confortabil să acționeze pe cont propriu și să vină cu idei noi.

Salarii atractive, oportunități mari de dezvoltare profesională și un mediu de lucru unde vei simți că ideile tale contează. Participăm activ la evenimente de business din Moldova, așa că dacă îți place networking-ul și interacțiunile offline, aici este locul perfect pentru tine.

Valorile noastre:

Independența: Prețuim oamenii care își asumă responsabilitatea și își urmăresc cu încredere obiectivele.

Inovația: Încurajăm creativitatea și gândirea „out of the box”.

Colaborarea: Credem că succesul vine din lucrul în echipă și din împărtășirea cunoștințelor.

Dacă ești gata să te alături echipei noastre dinamice, așteptăm cu nerăbdare CV-ul tău!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Телецентр, str. Gheorghe Tudor 2B
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?