Опубликовано сегодня

Chelner ajutor

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Dacă ești sociabil, energic și vrei să te distrezi în timp ce lucrezi, te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilități

  • Asistarea chelnerilor în servirea oaspeților

  • Oferirea de suport în pregătirea și organizarea sălii

  • Întâmpinarea oaspeților cu o atitudine prietenoasă și profesională

  • Asigurarea unui mediu plăcut și curat în restaurant.

Cerințe

  • Cunoștințe de limbă română și rusă (obligatoriu)

  • Atitudine orientată spre client și dorința de a oferi un serviciu de calitate

  • Abilități de comunicare și lucru în echipă

  • Punctualitate și organizare

Skill-uri

  • Comunicare eficientă și abilități interpersonale
  • Atitudine pozitivă și proactivă
  • Flexibilitate în adaptarea la sarcini diverse

Beneficii

  • Salariu motivant, plătit la timp, cu posibilități reale de creștere

  • Prânz gratuit oferit de companie

  • Traininguri pentru dezvoltare personală și profesională

  • Oportunități de promovare rapidă (poți deveni manager de restaurant)

  • Lucru într-o echipă tânără și ambițioasă

  • Grafic flexibil: 2/2 (de la 10:00-22:00 / 12:00-00:00)

  • Mediu de lucru prietenos și dinamic, perfect pentru dezvoltare

Отправить резюме

О компании

Ce este Gustomania?

Gustomania este o cafenea bine cunoscută în Chișinău, recunoscută pentru preparatele sale delicioase și servicii impecabile. Ne specializăm în oferirea de mâncăruri familiare și consistente, care răspund nevoilor zilnice ale clienților noștri. De la mic dejunuri hrănitoare, la supe reconfortante și salate proaspete, meniul nostru este gândit pentru a satisface gusturile diverse ale oaspeților noștri, indiferent de momentul zilei. Pe lângă aceasta ne ocupăm cu:
1.Servicii de catering – clienții noștri pot comanda preparate pentru evenimente diverse, iar echipa noastră de profesioniști se asigură că mâncarea ajunge la standardele ridicate ale cafenelei noastre. Fie că este vorba de o petrecere mică sau de un eveniment de amploare.
2.Găzduim evenimente speciale de exemplu organizăm evenimente private, corporative sau familiale, oferind un meniu personalizat, care reflectă preferințele și nevoile fiecărui client

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, Strada Arborilor 21
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?