Опубликовано вчера

Manager Vinzari la Tax Onest

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Tax Onest își caută un Manager de Vânzări energic și motivat pentru a se alătura echipei noastre! Suntem o companie specializată în Recuperarea Taxelor din străinătate, oferind servicii de încredere clienților noștri internaționali.

Cerințe:

  • Experiență de minimum 1 an în domeniul vânzărilor.
  • Abilități excelente de negociere și relaționare cu clienții.
  • Persoană proactivă, orientată spre rezultate.

Ce oferim:

  • Program de lucru: luni-vineri, de la 9:00 la 18:00.
  • Training complet pentru dezvoltarea profesională.
  • Teambuilding-uri și un colectiv fain și dinamic.
  • Birou modern, situat în centrul capitalei.

Dacă ești o persoană ambițioasă, cu experiență în vânzări, te invităm să te alături echipei noastre! Trimite CV-ul pe adresa hr@asociatia.md sau contactează-ne la numărul [показать номер]067 432 236

Преимущества

Мобильный телефон

Кофе / чай / снеки

Визитные карточки

Тимбилдинги

Tренинги

Подарки на разные случаи жизни

Материальная помощь при заключении брака и рождения ребенка

Персональные бонусы

Возможность получения акций компании

О компании

Asociația Agențiilor de Recrutate (ARA) este o asociație non-guvernamentală, apolitică și non-profit.

Misiunea noastră este să livrăm servicii de recrutare de calitate, după standarde etice și garantate ale bunăstării muncitorului. Tindem să eradicăm corupția, exploatarea la toate nivelurile și să promovăm corectitudinea în concurență.
Compania ARA se extinde!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Ismail nr.81/1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?