Опубликовано сегодня

Electrician pentru întreținerea blocurilor de tip nou

Основная информация

Зарплата:
от 9 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

eBloc este o companie cu o vastă experiență în gestionarea și deservirea imobilelor premium din municipiul Chișinău.
Oferim o gamă completă de servicii în domeniul operațiunilor tehnice și al administrării proprietății.

Companie de top care oferă servicii imobiliare rezidențiale în municipiul Chișinău.

Cerințe:
  • Învățământ specializat superior sau secundar de specialitate;
  • Responsabilitate, organizare, abordare serioasă a muncii, abilități de comunicare;
  • Permisul de conducere este un avantaj.
Noi oferim:
  • Pachet social deplin;
  • Salariu motivant;
  • Telefon si numar corporativ;
  • Grafic de muncă de luni până vineri, orele 9:00-17:00.
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul cu menționarea poziției pentru care candidează la adresa electronică: hr@ebloc.md, sau să apeleze numarul de telefon [показать номер]078818100.
Отправить резюме

О компании

Deservire Blocuri și Asociații

Oferim servicii profesionale de gestionare și administrare blocuri - asociații de coproprietari în condominiu, intervenții la instalația sanitară, electrică si diverse reparații.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?