Недавно опубликовано

Agent de turism

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ce iți oferim:

  • salariu competitiv +%, pachet social;
  • un loc de muncă stabil, într-o companie de încredere, cu indicatori financiari buni și experiență de 14 de ani;
  • training și formare profesională inițială și continuă;
  • posibilitatea de dezvoltare profesională și de construire a unei cariere în domeniul turismului, călătorii de afaceri, workshop-uri, seminare cu cei mai buni reprezentanți ai industriei hoteliere;
  • echipă pozitivă și prietenoasă;
  • stagiere obligatorie în biroul nostru;
  • reduceri la călătorii pentru angajați.

Ești Candidatul nostru potrivit dacă:

  • iubești călătoriile și esti pregătit să ajuti oamenii în organizarea unei vacante de vis;
  • posezi abilități excelente de comunicare și vinzare;
  • ești orientat spre client și poți sa-i oferi suportul necesar;
  • ai experiență ca și agent de turism într-o agenție de turism și experiență în utilizarea sistemelor de rezervări specifice industriei de turism;

Ce vei face:

  • preluarea solicitărilor de la clienți și întocmirea ofertelor pentru aceștia;
  • rezervarea/vânzarea serviciilor turistice, a biletelor de avion și a asigurărilor de călătorie  către clienți;
  • păstrarea legăturii cu clienții;
  • întocmirea documentelor de călătorie;
  • acordarea de consultanță înainte, în timpul și după încheierea călătoriei;

Daca te-ai regăsit în cele de mai sus și vrei să te alăturați echipei Admiral Travel?

Expediaza CV-ul la adresa de e-mail:

admiral@admiral.travel

Pentru detalii, Te rog să ne contactezi:

+ [показать номер]373 78806066 Cristina

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Alexandru cel Bun 98
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?