Опубликовано вчера

Manager in limba Germana/Italiana/Turca/Engleza

Основная информация

Зарплата:
от 1 000 USD
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem o companie internationala care se dezvolta cu succes pe piata Republicii Moldova!
Companie ofera Securitate, Confort si Oportunitati de crestere

Daca vorbesti fluent una din limbi si esti interesat de un salariu motivant si de crestere in cariera atunci compania noastra te asteapta.

Noi oferim:

  • Salariu fix incepand cu 800$ +% si premii ( in mediu agentii primesc peste 1200$ chiar din prima luna)
  • Orar stabil 10:00- 19:00
  • Oficiu in centrul Chisinaului
  • Traininguri de dezvoltare
  • Colectiv tanar si prietenos

Apreciem si recrutam fiecare persoana in parte
Nu este necesara experienta in domeniu dar totusi prezinta un avantaj

Lasa un CV la adresa de email - emilia.hr231@gmail.com
Sau apeleaza la nr [показать номер]079914058 Emilia

О компании

UnitedTeam is an international company with over 10 years of experience in online marketing and sales, fintech solutions, and exceptional customer support. With a strong presence worldwide and a branch in Chisinau, we are committed to delivering innovative solutions for our clients and their businesses.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Центр

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?