Опубликовано сегодня

Conducător de autocamion/Șofer cat.B, or.Hîncești

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Хынчешты

Описание вакансии

Fabrica de mobila MOBVARO-M angajează șofer pe microbus pentru transportarea mobilei în or. Hîncești

Cerințe:

  • O bună cunoaștere a limbei de stat și a limbii ruse.
  • Activ, energic, capacitatea de a lucra în echipă.
  • Responsabilitate, spirit de inițiativă.
  • Permis de conducere.

Oferim:

  • angajare oficială în câmpul muncii;
  • pachet social deplin;
  • salariu motivant.

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra,
sună acum la numărul de telefon [показать номер]078784094 Cristina

Отправить резюме

О компании

Compania MOBVARO-M SRL este lider pe piata din Republica Moldova in comercializarea de Mobilă

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Хынчешты
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?