Опубликовано вчера

Contabil(ă)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Responsabilități principale:

  • Primirea, iesirea, transmiterea, casarea și evidența mijloacelor fixe conform legislației în vigoare;
  • Înregistrarea amortizării mijloacelor fixe;
  • Urmărirea bugetelor de investiții;
  • Primirea, iesirea, casarea și evidența stocurilor de materiale consumabile și OMVSD-urilor pe subdiviziuni;
  • Evidenta foilor de parcurs, anvelopelor și acumulatoarelor pentru transportul companiei;
  • Evidența cheltuielilor anticipate și a construcțiilor nefinisate (în curs de execuție);
  • Îndeplnirea Raportului privind consumul intern de combustibil lunar, precum si urmarirea limitelor de consum de combustibil pentru transportul companiei;
  • Inventarierea proprietății și bunurilor materiale si nemateriale ale întreprinderii.
Principalele cerințe față de candidați:
  • Studii superioare/medii de specialitate (contabilitate și audit, finanțe și bănci, economie);
  • Cunoașterea în domeniul legislației contabile și fiscale;
  • Experiența de muncă pe un post similar;
  • Cunoașterea softurilor specializate de evidența contabilă (1C 8, E-Factura) avantajos va fi cunoastearea unei dintre programe: SAP/ IntelectSoft;
  • Abilități de operare PC (Word, Excel);
  • Сunoasterea limbii române și ruse.
Compania oferă:
  • Salariul competitiv;
  • Tichete de masă;
  • Asigurare medicală facultativă;
  • Screening anual al sănătății în spitalele private;
  • Telefon mobil, laptop;
  • Aplicație sport Fit;
  • Mediu de lucru confortabil și prietenos;
  • Creștere profesională.

Durata contractului - perioada Determinată!!!

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul întocmit in limba romana pe adresa: hrmd@rompetrol.com, cu indicarea în tema scrisorii a denumirii postului vacant pentru care candidați.
Ключевые навыки
Abilități interpersonale Învățare continuă Comunicare Reziliență Lucru în echipa Adaptabilitate Excel Analiza datelor Etica în muncă

Преимущества

Мобильный телефон

Кофе / чай / снеки

Талоны на питание

Абонемент в спортзал

Тимбилдинги

Частное медицинское страхование

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Compania  cu renume internațional   Î.M. ROMPETROL  MOLDOVA S.A.  - una din cele mai puternice companii din Estul Europei si un important jucator in regiunea Marii Negre si  Marii Mediterane, care  activează  în domeniul  petrolier  și  de  gaze. Compania Rompetrol Moldova își sporește în permanență competitivitatea și sustenabilitatea prin oferirea de produse și servicii de înaltă calitate clienților săi.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Bernardazzi 66
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?