Недавно опубликовано

Electrician Montator

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Буюканы, Дурлешты, Кишинёв, Крикова, Рышкановка, Скулянка, Ставчены , Старая почта

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Montarea și instalarea echipamentelor de automatizare pentru porți;
  • Diagnosticarea și remedierea problemelor tehnice ale echipamentelor electrice și de automatizare;
  • Întreținerea și verificarea periodică a sistemelor instalate la cererea clientului;
  • Asigurarea respectării standardelor de siguranță și calitate.

Cerințe:

  • Calificare de electrician autorizat;
  • Experiență în instalarea și întreținerea sistemelor de automatizare este un avantaj;
  • Cunoștințe domeniul electric;
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenii limită.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Program de lucru: Luni – Vineri 08:00 – 17:00;
  • Disponibilitate pentru deplasări.

Dacă ați studiat postul vacant până la capăt și înțelegeți că doriți să lucrați cu noi, trimiteți CV-ul pe adresa de email: resurseumane@dlr.md sau ne poți contacta la numărul de telefon: [показать номер]078706881

Отправить резюме

О компании

Compania DLR Construct este prezentă din anul 2013 pe piața Republicii Moldova. Suntem pasionați de domeniu confecționării lucrărilor metalice și ne bucurăm pentru fiecare client pe care-l facem fericit cu ajutorul lucrărilor metalice pe care le executăm. În tot acest răstimp am obținut o  vastă experiență și colaborare atât cu  persoane fizice cât și juridice, de aceea suntem gata pentru orice provocare!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, or. Vatra, str. Constructorilor 1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?