Опубликовано сегодня

Lăcătuș tehnico-sanitar

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

«eBloc» este o companie cu o vastă experiență în administrarea și deservirea clădirilor premium din Chișinău. Companie de top din Chișinău care prestează o gamă largă de servicii la complexe rezedențiale și clădiri.
Angajăm Lăcătuș tehnico-sanitar în companie de deservire a blocurilor noi.

RESPONSABILITĂȚI:

  • efectuarea lucrărilor tehnice de deservire sisteme de apa și canalizare - în blocuri de tip nou;
  • instalarea sistemelor sanitare și a accesoriilor acestora;
  • instalarea, repararea și întreținerea țevilor de apă și canalizare;
  • verificarea, testarea și repararea conductelor și a sistemelor de instalații sanitare;
  • curățarea și desfundarea canalelor de scurgere și canalizare;
  • efectuarea lucrărilor de mentenanță și verificări periodice.

Cerințe:

  • Responsabilate, punctualitate și seriozitate;
  • Cunoaşterea limbilor română sau rusă;
  • Deținerea permisului de conducere.

Oferim:

  • Salariu de la 10 000 lei;
  • Grafic de muncă de luni până vineri, orele 9:00-17:00;
  • Angajare oficială în câmpul muncii, pachet social integral;
  • Compensarea cheltuielilor pentru transport;
  • Echipament de lucru.

Detaliile la numărul de telefon: [показать номер]078818100.

Отправить резюме

О компании

Deservire Blocuri și Asociații

Oferim servicii profesionale de gestionare și administrare blocuri - asociații de coproprietari în condominiu, intervenții la instalația sanitară, electrică si diverse reparații.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?