Недавно опубликовано

Contabil(ă)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerinţe:

  • studii superioare în contabilitate;
  • experiența de cel puțin 2 ani în poziția de contabil;
  • cunoaşterea Standardelor naționale de contabilitate, legislației fiscale și a legislației muncii;
  • coordonarea activității cu Inspectoratul fiscal și alte organe de stat;
  • întocmirea și prezentarea dărilor de seamă fiscal, statistice conform legislatiei in vigoare;
  • cunoaşterea limbilor română și rusă;
  • bune cunoștințe de operare PC (cunoașterea aplicațiilor Microsoft Office, 1С);
  • atitudine activă, punctualitate, responsabilitate.

Condiții:

  • salariul achitat la timp;
  • posibilitatea de a face parte dintr-o echipă unită;
  • 5 zile lucrătoare pe săptămînă, de la 9.00 pînă la 18.00.

E-mail: alenaccoun@gmail.com">alenaccoun@gmail.com

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Скулянка, str. Calea Iesilor, 10
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?