Опубликовано вчера

Specialist stilizare/laminare sprincene

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Descrierea poziției:

Căutăm un specialișt profesionist în stilizare și laminare sprâncene pentru a oferi servicii de înaltă calitate clienților noștri. Candidatul ideal este pasionat de domeniul frumuseții, posedă competențe excelente de comunicare și este gata să învețe și să se dezvolte în cadrul echipei noastre.

Cerințele față de candidat:

  • Să aibă o experiență de cel puțin 2 ani în stilizare/laminare sprâncene;
  • Să dețină cunoștințe și să poată aplica corect tehnicile de conturare a sprâncenelor;
  • Să poată asigura igiena și sterilizarea corectă a materialelor folosite;
  • Să dețină abilități excelente de comunicare și să fie orientat către client.

Responsabilitățile candidatului:

  • Consulta clientul și alege metoda potrivită de modificare a formei sprâncenelor în funcție de dorințele acestuia;
  • Aplica tratamente de laminare pentru sprâncene, făcându-le să pară mai pline;
  • Asigura igiena și sterilizarea locului de muncă;
  • Menține înregistrările tratamentelor clientului și face recomandări pentru îngrijirea ulterioară a sprâncenelor.

Oferta companiei:

Compania oferă un salariu atractiv și competitiv de până la 20000 de MDL, precum și posibilitatea de a lucra într-un mediu profesional și de învățare continuă. De asemenea, oferim beneficii excelente, inclusiv asigurare medicală privată și reduceri pentru personal la toate serviciile salonului.

Procesul de depunere a candidaturii:

Dacă sunteți interesat să vă îmbunătățiți cariera într-un salon dinamic și de înaltă calitate, vă rugăm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Ключевые навыки
Soluționarea problemelor Creativitate Adaptabilitate Comunicare

Преимущества

Свежие фрукты

Кофе / чай / снеки

Бонусы и премии

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, bd. Decebal 72/2
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?