Опубликовано вчера

Lashmaker

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de lucru în rolul de Lashmaker pentru cel puțin 2 ani;
  • Persoană cu abilități excelente de comunicare, atât în limba română, cât și rusă;
  • Răbdare, atenție la detalii și măiestrie în manipularea instrumentelor de lucru;
  • Capacitatea de a efectua o varietate de stiluri și tehnici de aplicare a genelor.

Responsabilitățile candidatului:

  • Consultarea clienților cu privire la serviciile de extensii de gene;
  • Aplicarea extensiilor de gene în funcție de nevoile speciale ale clienților;
  • Mentinerea unui mediu de lucru curat, organizat și steril;
  • Evaluarea stării genelor clienților înainte și după procedură.

Oferta companiei:

Oferim un loc de muncă stabil, cu un program full-time, într-un mediu prietenos și profesionist, cu contract individual de muncă. Salariul pleacă de la suma de 20000 MDL. La Cristy’s Lounge suntem dedicat în a-ți susține dezvoltarea personală și profesională.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. completat prin intermediul platformei delucru.md.

Ключевые навыки
Lucru în echipa Creativitate Adaptabilitate Soluționarea problemelor

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, bd. Decebal 72/2
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?