Опубликовано вчера

Barber

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Cunoașterea limbilor română și rusă.
  • Abilitatea de a interpreta viziunea clientului și a transforma aceasta într-o tunsoare atrăgătoare.
  • Experiență anterioară în lumea barberingului (sub 2 ani).
  • Abilitatea de a oferi un serviciu excelent clientului și a stabili relații de lungă durată cu aceștia.

Responsabilitățile candidatului:

  • Efectuarea tunsorilor conform cerințelor clienților.
  • Păstrarea curățeniei și ordinei la locul de muncă.
  • Menținerea unui înalt standard de satisfacție a clienților.
  • Promovarea produselor de îngrijire a părului dintre servicii.

Oferta companiei:

Compania oferă un salariu atractiv, începând de la 20000 MDL, în funcție de aptitudinile și performanța profesională. Oferim de asemenea un mediu de lucru prietenos, modern și sigur, unde puteți dezvolta noi abilități și puteți face parte dintr-o echipă pasionată și dedicată.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă încurajăm să ne trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Ключевые навыки
Învățare continuă Comunicare Lucru în echipa Adaptabilitate

Преимущества

Свежие фрукты

Кофе / чай / снеки

Бонусы и премии

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, bd. Decebal 72/2
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?