Опубликовано вчера

Specialist manichiură/pedichiură

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de lucru minim 1-2 ani în domeniu;
  • Cunoștințe de bază în manichiura și pedichiura;
  • Cunoștințe de limba română și rusă;
  • Disponibilitatea de a lucra full-time;
  • Abilități de comunicare și interacțiune cu clienții.

Responsabilitățile candidatului:

  • Efectuarea serviciilor de manichiură și pedichiură;
  • Oferirea de recomandări și sugestii clienților pentru serviciile potrivite;
  • Mentinerea curățeniei și igienei la locul de muncă;
  • Promovarea produselor și serviciilor salonului.

Oferta companiei:

Vino alături de noi și te vei bucura de:

  • Un salariu competitiv incepand de la 20000 MDL;
  • Contract individual de muncă;
  • Un mediu de lucru plăcut și dinamic;
  • Oportunitatea de a-ți dezvolta abilitățile și de a crește în cadrul companiei.

Procesul de depunere a candidaturii:

Sună-te pentru a face parte din echipa noastră trimițându-ți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Ключевые навыки
Gândire critică Creativitate Adaptabilitate Lucru în echipa

Преимущества

Свежие фрукты

Кофе / чай / снеки

Бонусы и премии

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, bd. Decebal 72/2
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?