Опубликовано вчера

Maseur/maseuza

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Compania Cristy's Lounge din Chișinău, Botanica, este în căutarea unei persoane dedicate și profesioniste pentru poziția de maseor / maseoară în regim full-time. Această poziție reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei ai căror studii nu reflectă neapărat abilitățile lor reale și deschiderea lor către noi experiențe și provocări.

Cerințele față de candidat:

  • Disponibilitate pentru un program full-time;
  • Experiență de muncă entry level (<2>
  • Abilitatea de a comunica eficient în limbile română și rusă;
  • Dorința de a învăța și de a se perfecționa;

Responsabilitățile candidatului:

  • Efectuarea procedurilor de masaj conform standardelor companiei;
  • Consilierea clienților într-un mod profesionist și amabil.
  • Asigurarea unui mediu curat și organizat în spațiul de lucru.

Oferta companiei:

  • O oportunitate de angajare cu un contract individual de muncă;
  • Un salariu de la 20000 MDL;
  • Integrare într-o echipă dinamică și profesionistă.

Pentru a aplica la această poziție, te rugăm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md. Ne angajăm să tratăm fiecare aplicare cu seriozitate, astfel încât CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul platformei delucru.md. Suntem nerăbdători să aflăm mai multe despre tine!

Ключевые навыки
Comunicare Lucru în echipa Adaptabilitate Învățare continuă

Преимущества

Кофе / чай / снеки

Бонусы и премии

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, bd. Decebal 72/2
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?