Опубликовано вчера

Hair stilist/colorist

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Descrierea poziției vacante:

Cristy’s Lounge căutăm un Hair Stilist/Colorist pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău, Botanica. Cineva pasionat de hair styling și colorare, care dorește să învețe și să crească într-un mediu profesionist și vibrant.

Cerințele față de candidat:

  • Nivelul de studii: Gimnazial / Liceal;
  • Experiență ca Hair Stilist/Colorist: Entry-Level (< 2>
  • Cunoașterea limbilor: Engleză, Română, Rusă;
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții;
  • Creativitate și o pasiune pentru hair styling și colorare.

Responsabilitățile candidatului:

  • Consultarea cu clienții pentru a înțelege nevoile și dorințele lor;
  • Aplicarea tehnicilor de hair styling și colorare conform tendințelor și cerințelor clienților;
  • Mentenanță a unui loc de muncă curat și organizat;
  • Oferirea de sfaturi și recomandări clienților privind îngrijirea părului.

Oferta companiei:

Noi oferim un contract individual de muncă cu program full-time și un salariu de 20000 MDL. De asemenea, aveți oportunitatea de a lucra într-un mediu profesionist și prietenos, cu o echipă pasionată de frumusețe și stil.

Procesul de depunere a candidaturii:

Ești gata să ni te alături? Trimite-ne CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md!

Vă așteptăm să faceți parte din echipa noastră!

Ключевые навыки
Soluționarea problemelor Lucru în echipa Gândire critică Creativitate Comunicare Învățare continuă

Преимущества

Свежие фрукты

Кофе / чай / снеки

Бонусы и премии

Гибкий рабочий график

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, bd. Decebal 72/2
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?