Опубликовано вчера

Billing Manager

Основная информация

Зарплата:
от 600 USD
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
За границей, Кишинёв, США

Описание вакансии

Responsibilities:

  • Processing of POD in accordance with the dispatcher's request, generating and sending invoices to brokers.
  • Entering payments into the system
  • Communication with broker regarding payment by email and phone
  • Work with image redaction programs  (photoshop,paint)

We offer:

  • Remote Work
  • Work Schedule: Monday to Friday, from 7 a.m. to 5 p.m. CDT
  • Salary: Based on experience
  • Paid sick leaves and paid vacation after a year of work
  • Long-term relationship

To apply, please send your resume to liajohnspv@gmail.com

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?