Опубликовано вчера

Operator call-center

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time, Гибкий график
Образование:
Без образования, Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Бельцы, За границей, Кишинёв, Румыния, Рышканы

Описание вакансии

HEALTH SOLUTION ARCHITECT SRL  își mărește echipa! Căutam un coleg cu experiență în vânzări telefonice!

Dacă știi despre tine că posezi:

  • Cunoașterea limbii române
  • Ai abilități bune de comunicare și negociere
  • Capacitate de verificare, evaluare și analiză a informațiilor

Vino în echipa HEALTH SOLUTION ARCHITECT SRL . La noi te așteaptă:

  • Tura de 9 ore, 1 ora - pauză personală. Schimburile diferite, principalele sunt: 07-16, 08-17, 09-18, 13-22, 14-23, 5 zile lucrătoare pe săptămână, 2 zile libere plutitoare, part-time sau full-time
  • Oportunitatea de a dezvolta o carieră
  • O echipă de succes și colegi prietenoși gata oricând să te ajute
  • Training-uri specializate în domeniu
  • Pachet de remunerare motivant (fix+ bonus)

Ce vei face în acest rol?

● furnizarea de informatii despre produsele si serviciile companiei;
● înregistrarea solicitărilor și comenzilor în sistemul CRM;
● desfasurarea vânzărilor telefonice.

Ne dorim să te cunoaștem, trimite CV-ul tău la c.chinzeaeva@1call.center
Contactați-ne la numărul +[показать номер]37367603303 Viber, Whatsapp, Telegram

Ключевые навыки
Общение Адаптивность Устойчивость

Преимущества

Удаленная работа

Бонусы и премии

Tренинги

Гибкий рабочий график

Оплата сверхурочной работы

Признание профессиональных навыков и повышение в должности

О компании

Мы производим уникальную продукцию в нише здоровья и красоты.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Бельцы
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?