Опубликовано сегодня

Reprezentant medical / Manager vanzari

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant corespunzător performanței individuale
  • Posibilitate de a construi o carieră pe termen lung într-o companie tinara cu ambitii mari de dezvoltare
  • Oportunități de dezvoltare și creștere profesională, prin acces la programe de formare și învățare continuă

Responsabilități:

  • Promovarea imaginii și a noilor servicii ale clinicii la medici specialiști și lideri de opinie în domeniul sănătății
  • Pregătirea săptămânală a planurilor de vizite şi activităţi
  • Organizarea conferințelor medicale cu societățile de specialitate

Cerințe:

  • Absolvent al USMF N. Testemițanu
  • Experiență anterioară în vânzare sau promovare medicală
  • Excelente abilități de comunicare, prezentare și relaționare
  • Orientare către rezultate
  • Bune abilități de prezentare și promovare a serviciilor clinicii
  • Cunoștințe operare PC
  • Cunoașterea limbii română și rusă la perfecție
  • Permise de conducere

CV-urile se recepţionează la e-mail: policlinica.artis@gmail.com (vă rugăm să indicaţi poziţia pentru care aplicaţi).

Mulţumim tuturor persoanelor interesate, doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu.

Отправить резюме

О компании

Медицинский центр «Артис» предоставляет широкий спектр амбулаторно-поликлинических медицинских услуг. Мы на рынке с октября 2021 года. Консультации более 30 специалистов разных медицинских направлений. Ультрасонографическая и функциональная диагностика в кардиологии, неврологии, педиатрии, ЛОР, гинекологии, пульмонологии и других специальностях. Лабораторные анализы.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. N.Testemitanu 23/1
Телефон:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?