Опубликовано сегодня

Asamblator sectie de producere

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Аэропорт, Ботаника, Кишинёв, Сынджера

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Abilități tehnice și de lucru manual
  • Capacitatea de a respecta instrucțiunile și procedurile de siguranță
  • Abilitatea de a lucra în echipă
  • Seriozitate și punctualitate

Responsabilitățile candidatului:

  • Asamblarea produselor conform specificațiilor tehnice
  • Efectuarea controalelor calitative asupra produselor finite
  • Identificarea și raportarea oricăror probleme de producție
  • Respectarea constantă a normelor de siguranță și igienă la locul de muncă

Oferta companiei:

LED MARKET SRL oferă un salariu atractiv, începând de la 12000 MDL, precum și posibilitatea de a lucra într-o echipă dinamică și orientată spre rezultate. De asemenea, se oferă oportunități de promovare și dezvoltare profesională. Ne mândrim cu un mediu de lucru sigur și respectuos, în care fiecare membru al echipei este valorizat și apreciat.

Procesul de depunere a candidaturii:

Pentru a aplica, te rugăm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Оплата сверхурочной работы

О компании

Compania „Led Market” a fost înfiinţată în anul 2004 şi a crescut odată cu dezvoltarea noilor tehnologii de iluminare LED. Pe piaţa R. Moldova suntem pioneri în acest domeniu cu o vastă experienţă în elaborarea şi fabricarea produselor de iluminat LED. Oferim clienţilor noştri confortul, experienţa şi posibilitatea de a alege lumină de înaltă calitate pentru ai face să se simtă mai fericiţi, mai siguri în activităţile zilnice pe care le desfăşoară în spaţii publice, spaţii profesionale sau acasă

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, sos. Muncesti 801
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?