Опубликовано вчера

PHP Programmer

Основная информация

Зарплата:
от 1 500 USD
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
За границей, Чехия

Описание вакансии

Требования:

  • Bune abilități de comunicare în limba engleză, verbal și scris;
  • Bune abilități de comunicare și flexibilitate;
  • Abilitatea de a lucra într-o echipă la fața locului;
  • Abilitatea de a lucra într-o echipă la distanță;
  • Gândire analitică peste medie și orientare în coduri străine;
  • Bune cunoștințe de PHP și OOP;
  • Bună cunoaștere a altor tehnologii web HTML, CSS, JavaScript, Iquerry AJAX
  • Bune cunoștințe de MySql;
  • Responsabilitate și seriozitate;
  • Abilitatea de a respecta regulile și procedurile;
  • Abilitatea de a se dezvolta și de a învăța în continuare;
  • Abilitatea de a lucra într-un mediu multicultural;

Условия работы:

  • Cunoașterea Nette Framework;
  • Cunoașterea Cadrului Bootstrap;
  • Cunoașterea Symphony Framework;
  • Afinitate pentru design-uri responsive;
  • Experiență cu site-uri cu trafic ridicat;

Обязанности:

  • Lucrați cu o echipă de programatori PHP cu experiență;
  • Menținerea, actualizarea funcționalităților portalului existent;
  • Dezvoltarea de noi funcționalități de portal;
  • Dezvoltarea de microsite-uri, portaluri web sau aplicații de afaceri;
  • Legături de integrare;
  • Cooperarea în analiza proiectelor.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?