Опубликовано вчера

Receptionist/a

Основная информация

Зарплата:
от 9 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Буюканы, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Aptitudini bune de comunicare
  • Abilitate de a lucra în echipă
  • Flexible la programările în ture
  • Abilitate de a gestiona diverse situații cu un zâmbet mereu pe față

Responsabilități:

Candidatul selectat va avea responsabilitatea de a menține curățenia și pozitivitatea la recepție, de a saluta clienții, de a răspunde la apeluri și de a gestiona programările.

Oferta companiei:

BIGSPORT GYM oferă un salariu de bază de 9000 MDL, o echipă entuziastă și un mediu de lucru plăcut. De asemenea, toți angajații noștri beneficiază de acces gratuit la facilitățile de fitness ale sălii.

Depunerea candidaturii:

Dacă ești interesat/ă de această oportunitate, te invităm să îți trimiți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Буюканы
Кишинёв, Скулянка, str. Calea Iesilor, 10

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?