Опубликовано вчера

Programator PHP

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și întreținerea aplicațiilor web folosind PHP.
  • Scrierea codului curat, bine documentat și eficient.
  • Diagnosticarea și rezolvarea problemelor tehnice în aplicații.
  • Optimizarea performanței și securității aplicațiilor.
  • Colaborarea cu echipele de design și suport pentru a asigura integrarea corectă a funcționalităților.

Cerințe:

  • Experiență solidă în programare PHP pur (fără framework-uri).
  • Cunoștințe avansate de SQL și gestionare a bazelor de date.
  • Abilități excelente de depanare și rezolvare a problemelor.
  • Experiență în dezvoltarea aplicațiilor web și în gestionarea codului sursă.
  • Cunoștințe de bază în HTML, CSS și JavaScript.

Pentru aplicare: Te rugăm să trimiți CV-ul tău, inclusiv o poză recentă, și să specifici salariul dorit la job.md@managercore.com

О компании

Manager  CORE
Solutie completa pentru managementul companiei tale

Manager CORE va ofera o platforma integrata pentru administrarea eficienta a afacerii dumneavoastra, cuprinzand solutii specializate pentru facturare, gestiune si stocuri, marketing si remarketing, administrarea documentelor si gestionarea alertelor.

Simplificati procesele operationale, imbunatatiti productivitatea si mentineti controlul asupra fiecarui aspect al companiei dumneavoastra cu Manager CORE.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?