Опубликовано вчера

Vânzător produse alimentare-casier

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Daca ai abilități excelente de comunicare și îți place să lucrezi cu oamenii, te invităm să te alături echipei noastre!

Responsabilități:

  • Consultarea clienților în alegerea produselor din carne și salamuri;
  • Asigurarea prezentării și aranjării produselor din carne și a salamurilor în vitrine;
  • Manipularea și cântărirea corectă a produselor din carne;
  • Întreținerea curățeniei și igienei în zona de vânzare;
  • Gestionarea stocurilor și realizarea inventarului periodic;
  • Operarea casei de marcat și gestionarea plăților.

Cerințe:

  • Experiența anterioară în vânzarea produselor alimentare constituie un avantaj;
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții;
  • Cunoștințe despre produsele din carne și salamuri reprezintă un avantaj;
  • Atenție la detalii și respectarea normelor de igienă;
  • Capacitatea de a lucra într-un ritm alert și de a gestiona mai multe sarcini simultan;
  • Atitudine pozitivă și orientare către client;
  • Cunoașterea limbii română și rusă.

Oferim:

  • Loc de muncă în or. Chișinău în unul din 5 magazine ale companiei;
  • Grafic de lucru în schimburi conform programului de lucru al magazinului (3/3);
  • Prânz gratuit;
  • Uniformă de lucru;
  • Salariu de la 10 000 lei net + bonus de performanță.
  • Mediu de lucru dinamic.

Dacă ești interesat de acestă oportunitate, te rugăm să expediezi CV-ul tău la la adresa de mail hr@pegas.md">hr@pegas.md cu specificarea funcției pentru care aplici sau să ne contactezi la numărul de telefon [показать номер]060 003902.

Prin aplicarea la această poziție Vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

О компании

Мясокомбинат «Pegas» уже более 20 лет неустанно трудится, совершенствуясь с каждым днем, стремясь положить начало новой культуре мясных продуктов. Пронеся преданность своему делу через четыре поколения профессиональных мясников, мы сформировали особую философию, правила которой позволяют нам выходить за рамки привычного и покорять новые высоты, сохраняя при этом наши традиции, храня верность нашим идеалам и отвечая вашим ожиданиям:

  • Держаться с достоинством;
  • Оправдывать ожидания;
  • Чувствовать, и не только сердцем;
  • Заботиться о каждом;
  • Хранить преданность;
  • Работать вдохновенно.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, str. Trandafirilor 1
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?