Опубликовано вчера

Manager vanzari

Основная информация

Зарплата:
от 1 200 EUR
Вид занятости:
Full-time, Part-time, Гибкий график
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет), Руководящая должность
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

CE OFERIM:

  • Muncă într-o companie internațională, în continuă dezvoltare, cu oportunități de creștere profesională și financiară.
  • Stagiu alături de cei mai buni mentori în vânzări, care vă va ajuta să vă dezvoltați rapid abilitățile.
  • Lucru complet la distanță — din orice colț al lumii, direct de acasă!
  • Salariu atractiv: [показать номер]1200-1500 euro.

CE VEȚI FACE

  • Consultarea părinților
  • Asistarea clienților: Înscrierea elevilor la lecțiile de probă, ajutându-i să aleagă cursurile și programul potrivit.
    Rolul dvs. va fi esențial în încheierea tranzacției și construirea unei relații de încredere cu clienții.

CERINȚE

  • Experiență în vânzări sau în lucrul cu clienții.
  • Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a relaționa ușor cu părinții.
  • Organizare și atenție la detalii.
  • Cunoașterea fluentă a limbii române.
  • Înțelegerea limbii ruse.
  • Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj.

Căutăm persoane ambițioase și active, gata să crească împreună cu noi. Dacă doriți să faceți parte dintr-o echipă care face educația accesibilă pentru toți, alăturați-vă nouă!

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?