Опубликовано вчера

Agent de paza

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Candidatul ideal este responsabil, cu atenție la detalii;
  • Dorința și capacitatea de a lucra în ture;
  • Flexibilitate și bună gestionare a situațiilor de stres;
  • Atitudine pozitivă, abilități de comunicare și spirit de echipă.

Responsabilitățile candidatului:

  • Monitorizarea și supervizarea intrărilor / ieșirilor de pe proprietate;
  • Patrularea regulată a proprietății;
  • Consemnarea oricăror incidente de securitate;
  • Cooperarea cu echipa de gestionare a securității pentru dezvoltarea și întreținerea planurilor și politicilor de securitate.

Oferta companiei:

Chateau Cojușna este mândră de mediul său de lucru prietenos și oferă oportunități de dezvoltare a carierei. Salariul va fi negociabil, în funcție de candidatul ideal.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă invităm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md. CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul platformei delucru.md.

  • Loc de muncă: sat. Cojușna, str. Mecanizatorilor 1

Selectarea candidaților este efecuată în temeiul CV care se expediază pe adresa electronică: info@migdal.md;
Telefon: [показать номер]068026656;[показать номер]068797772

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?