Опубликовано вчера

Bucătar

Основная информация

Зарплата:
от 9 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descriere Poziție Vacantă

Compania noastră, General Tacos, cu sediul în Chișinău, caută un ,,Bucătar" entuziast și muncitor pentru a se alătura echipei noastre. Nu este necesară experiența anterioră, deci această oportunitatea este perfectă pentru cineva care dorește să se lanseze în domeniul culinar sau cineva cu o pasiune pentru gătit care dorește să-și dezvolte abilitățile. Vei lucra în ture și vei avea o oportunitate unică de a învăța despre bucătăria noastră și felul în care pregătim delicioasele noastre tacosuri.

Cerințe față de Candidat

  • Fără studii necesare
  • Abilitatea de a lucra in ture
  • Pozitiv, energic și dornic să învețe
  • Aptitudini de bază în gătit

Responsabilități Candidat

  • Prepararea ingredientelor pentru gătit
  • Urmărirea și respectarea rețetelor noastre pentru a prepara tacos
  • Mentinerea standardelor de igienă și siguranță în bucătărie

Oferta Companiei

Oferim un salariu competitiv de  9000 MDL, oportunitatea de a învăța și de a vă dezvolta abilitățile culinare și un mediu de lucru plăcut și susținut. La Tacos, ne mândrim cu crearea unui mediu în care fiecare membru al echipei este valorizat și susținut.

Telefon: [показать номер]069610101

E-mail: general.tacos23@gmail.com

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Телецентр, Str. Testemitanu 17/6
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?