Опубликовано сегодня

Consultant-Vânzări în show-room de bijuterii

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ce căutăm:

  • Abilitatea de a înțelege nevoile și preferințele clienților;
  • Atitudine prietenoasă și deschisă, oferind o experiență plăcută de cumpărare;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel fluent;
  • Simț estetic și aprecierea stilului elegant;
  • Experiența în vânzări constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.

Responsabilități:

  • Consilierea clienților și recomandarea bijuteriilor potrivite;
  • Menținerea ordinii și organizarea produselor în show-room;
  • Oferirea unei experiențe excelente pentru clienți și construirea unor relații de încredere;
  • Participarea la organizarea evenimentelor speciale și a ofertelor promoționale.

Ce oferim:

  • Un mediu de lucru plăcut și dinamic, într-o echipă prietenoasă;
  • Posibilități reale de dezvoltare profesională;
  • Un loc de muncă elegant, alături de o echipă dedicată.

Program de lucru:

  • Miercuri și Vineri - 11:00 - 19:00;
  • Sâmbătă - 11:00 - 18:00.

Dacă vrei să faci parte din echipa noastră, așteptăm CV-ul tău la adresa de e-mail: hr@rocman.org

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?