Опубликовано вчера

Сиделка

Основная информация

Зарплата:
2 050 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Бельгия, Брюссель , За границей

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de 2-5 ani în rol similar.
  • Competențe excelente de comunicare și interacțiune cu pacienții.
  • Abilitatea de a stabili și de a menține relații bune cu pacienții și cu familiile acestora.
  • Atitudine pozitivă și comportament profesional;
  • Abilitatea de a lucra independent și să fie flexibil în abordarea taskurilor şi responsabilităților de zi cu zi.

Responsabilitățile candidatului:

În calitate de Сиделка la IPON, veți fi responsabil(a) de asistarea și îngrijirea persoanelor aflate în nevoie. Responsabilitățile voastre principale vor include:

  • Îngrijirea și asistența pacienților în activitățile zilnice.
  • Pregătirea mesei pentru pacienți conform indicățiilor și cerințelor nutriționale.
  • Asigurarea unui mediu sigur și confortabil pentru pacienți.
  • Întretinerea locuinței unde se desfășoară activitatea.

Oferta companiei:

Pentru eforturile și dedicarea dumneavoastră, oferim:

  • Un salariu competitiv de 2050 EUR;
  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă profesionistă și dinamică;
  • Posibilitate de dezvoltare profesională și personală;
  • Programe de training și dezvoltare, conform cu cerințele postului;

Procesul de depunere a candidaturii:

Dacă ați citit acest anunț și credeți că această oportunitate este potrivită pentru dumneavoastră, așteptăm cu nerăbdare să vă vedem candidatura. Vă rugăm să vă trimiteți CV-ul şi scrisoarea de intenție prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

Наша строительная компания ищет профессиональных людей, которые хотели бы работать в Бельгии. Кто хочет строить свое будущее в Бельгии.

  • Ищем людей в сфере строительства.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Бельгия, Antwerpen, Vlemincksveld 64
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?