Опубликовано сегодня

Depozitar

Основная информация

Зарплата:
13 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Educăție medie sau profesională;
  • Experiență anterioară într-un post similar pentru o perioadă minimă de 2 ani;
  • Rezistență la efort fizic;
  • Persoană organizată, responsabilă și punctuală;

Responsabilitățile candidatului:

  • Recepționarea și verificarea mărfurilor în baza documentelor de însoțire;
  • Depozitarea și păstrarea în ordine mărfurile în spațiile destinate acestora;
  • Primirea-predarea a mărfurilor;
  • Verificarea stocurilor;
  • Gestionarea documentelor pentru produsele de intrare și de ieșire din depozit.

Oferta companiei:

Oferim un mediu de lucru prietenos și profesionist, oportunități de dezvoltare și un salariu lunar de la 13000-17000MDL. Vino să faci parte din echipa noastră!

Graficul de lucru:
Luni-vineri : 08:00 -17:30

Procesul de depunere a candidaturii:

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: popescuirina@mail.ru  sau să sune la numărul de telefon - [показать номер]078411001/[показать номер]079401680.

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка, str. Bucovinei 35
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?