Опубликовано вчера

QA Manual Engineer

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Căutăm QA manual pasionat cu standarde ridicate în ceea ce privește angajamentul, experiența clienților și livrarea produselor de calitate.

Responsabilități:

  • Revizuirea și analiza specificațiilor sistemului;
  • Dezvoltarea strategiilor eficiente și planuri de testare;
  • Executarea cazurilor de testare manuală și analiza rezultatelor:
  • Testarea serviciilor web, aplicațiilor mobile;
  • Înregistrarea detaliată a erorilor.

De asemenea, se consideră un avantaj:

  • Dorința de a crește profesional;
  • Spirit distractiv și entuziast;
  • Bune abilități de comunicare;
  • Rezolvarea problemelor și atitudine orientată spre rezultate;
  • Capacitatea de a stabili priorități și de a-și îndeplini angajamentele;
  • Creativitate și abilități de auto-învățare;
  • Experiență de lucru în echipă;

Despre noi:

  • Construim proiecte interesante și provocatoare folosind cele mai noi tehnologii de pe piață pentru diferite industrii (servicii financiare, asigurări, telecomunicații etc.).
  • Dezvoltăm produsele software revoluționare, de ultimă generație.

Beneficii:

  • Perioade de instruire, cursuri și certificare;
  • Posibilitatea de a lucra hybrid;
  • Mediu de lucru modern, dinamic și plăcut.

Dacă te regăsești în acest anunț te rugăm să trimiți CV-ul tău la: moldova@tarainteractive.com">moldova@tarainteractive.com.

Отправить резюме

О компании

For over 27 years TARA interactive has helped clients and partners ranging from Fortune 500 companies to startup entrepreneurs solve their business challenges with custom software and mobile app development. TARA interactive is in a unique position to help our clients because we have very strong methodologies when it comes to software project delivery. We have figured out how to help by managing the resources and the processes effectively.

We started in 1991 as an IT company oriented towards implementing new technologies for companies that operate in publicity, food & beverages, sports, health, e-commerce. Our projects have varied since then, from building sustainable digitalized identities from our clients to object oriented programming. We never stopped believing in business ethics based on quality, transparency and client-oriented management. It has proven to be the key incentive that lays behind the will to continuously study new trends and technologies and add a satisfied client to our track record.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?