Опубликовано сегодня

Operator la Statia PECO

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Pentru această poziție nu este necesară experiența anterioară, însă apreciem:

  • Dorința de a învăța și de a se dezvolta profesional în cadrul companiei
  • Seriozitate și punctualitate
  • Bune abilități de comunicare
  • Spirit de echipă

RinorGrup SRL oferă:

  • Un salariu competitiv de 12000 MDL
  • Posibilitate de promovare și dezvoltare în cadrul companiei

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, Varnita 2/3
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?