Опубликовано сегодня

Croitor/easa, Tehnolog

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Cunoașterea limbii române la nivel avansat;
  • Abilități de organizare și atenție la detalii;
  • Ești creativ și poți aplica noile tehnologii în tehnicile de croitorie.

Responsabilitățile candidatului:

  • Să execute lucrările de croitorie în conformitate cu desenele tehnice;
  • Să participe la dezvoltarea și implementarea tehnologiilor noi în domeniu;
  • Să verifice calitatea produselor finite;
  • Să soluționeze problmele tehnice apărute în procesele tehnologice de producție;
  • Să fie proactivă și să anticipeze nevoile echipei.

Oferta companiei:

Malliny îți oferă o oportunitate de dezvoltare profesională într-un mediu dinamic și creativ. Salariul este atractiv, negociabil, în funcție de experiența și nivelul de cunoștințe. Totodată, noi oferim un pachet complet de beneficii sociale și oportunități de dezvoltare în cadrul companiei.

Ne aflăm în Chișinău, str.Veronica Micle 9.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimită CV-ul la adresa de e-mail: malliny.mln@gmail.com / sau ne puteâi contacta la numărul de telefon [показать номер]068 918 518

Vă așteptăm cu drag în familia MALLINY!

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, Veronica Micle 9
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?