Опубликовано вчера

Depozitar

Основная информация

Зарплата:
2 000 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Германия, За границей

Описание вакансии

Cerințe:

  • Cetățenie UE sau paragraful 24;
  • Cunoașterea cifrelor în limba germană;
  • Experiența de lucru pe o poziție similară constituie un avantaj.

Locațiile Disponibile:

Oferim locuri de muncă în aproape toate orașele din Germania:

  • Straussfurt
  • Magdeburg
  • Berlin
  • Kitzingen
  • Bremen
  • Worms
  • Worth am Rhein
  • Kerpen
  • Krefeld

Condiții de Muncă:

  • Munca constă în colectarea și ambalarea produselor pe paleți.
  • Se folosesc cărucioare electrice și un sistem vocal (căști).
  • Instruirea necesară și introducerea în muncă sunt furnizate la locul de muncă.

Principalele Responsabilități:

  • Menținerea curățeniei la locul de muncă.
  • Pregătirea paleților pentru expediere (împachetarea cu folie stretch).
  • În unele locații este necesară cunoașterea cifrelor în germană de la 0 la 1000.

Pentru mai multe informații, contactați-ne la:

Te așteptăm să te alături echipei noastre și să îți începi cariera într-o companie logistică de top în Germania!

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?