Опубликовано вчера

Content Manager

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Part-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințe față de candidat:

  • Planificarea, crearea și editarea conținutului pentru diverse platforme sociale (Facebook, Instagram, Youtube, Viber, Telegram.  etc.), inclusiv postări, videoclipuri și campanii publicitare.
  • Administrarea site-ului companiei:
  • Gestionarea calendarului editorial și a programelor de publicare, asigurându-vă că conținutul este livrat la timp și în conformitate cu standardele noastre.
  • Monitorizarea performanței conținutului și a angajamentului publicului, folosind date și analize pentru a face recomandări de îmbunătățire.
  • Urmărirea și analizarea tendințelor din social media și din industrie pentru a adapta și a îmbunătăți strategiile de comunicare și de marketing.
  • Cunoașterea perfectă photoshop, canva, capcut și alte platforme de editare video/foto etc.
  • Cunosterea perfecta a limbii române. Scriere corectă din punct de vedere gramatical în limba română.
  • Experiență anterioară în gestionarea conținutului

Condiţiile de muncă:

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Banulescu - Bodoni 22
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?