Опубликовано вчера

Ajutor de educator

Основная информация

Зарплата:
от 7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Буюканы, Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Poziție Vacantă: Ajutor de Educator

Sunteți în căutarea unei oportunități în domeniul educației? Căutăm pentru postul de Ajutor de Educator o persoană empatică și pasionată, gata să se alăture echipei noastre de la Chișinău, Buiucani, Centru. Acest rol este o oportunitate excelentă pentru cei cu mai puțin de 2 ani de experiență sau pentru studenți în domeniul educației.

Cerințe față de candidat:

  • Fără experiență necesară, dar o abordare pozitivă și dornică de învățare sunt esențiale.
  • Educație la nivel de student sau experiență similară este avantaj.
  • Abilități puternice de comunicare și interacțiune cu copiii.

Responsabilități:

  • Asistarea educatorului în gestionarea activităților zilnice.
  • Participarea la planificare și implementarea programelor de educație.
  • Crearea unui mediu de învățare pozitiv și îmbucurător pentru copii.

Oferta noastră:

La locul de muncă, veți găsi un mediu interesant și provocator, cu oportunități de dezvoltare și formare continuă. Oferim un salariu de bază începând de la 7000 MDL. Alăturați-vă echipei noastre și veți avea posibilitatea de a face o diferență semnificativă în viețile copiilor!

Дополнительная информация

Grădiniță privata

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Буюканы, Str. Serghei Lazo, 6
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?