Опубликовано вчера

Administrator rețea salon masaj/director

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Гибкий график
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ești o persoană organizată, orientată către rezultate și ai abilități excelente de management? Te invităm să te alături echipei noastre și să devii Administrator/Director al unui salon de masaj de succes,MEVITA

Responsabilități principale:

  • Coordonarea activităților zilnice ale salonului și asigurarea unei experiențe plăcute pentru clienți
  • Managementul echipei de terapeuți și personal auxiliar, inclusiv recrutarea, formarea și motivarea acestora
  • Asigurarea respectării standardelor de calitate și igienă în cadrul salonului
  • Monitorizarea și optimizarea programului de lucru al angajaților
  • Gestionarea stocurilor de produse și echipamente, colaborarea cu furnizorii
  • Gestionarea relațiilor cu clienții, inclusiv rezolvarea solicitărilor și reclamațiilor
  • Promovarea serviciilor salonului prin diverse canale de marketing (social media, evenimente, oferte speciale)
  • Gestionarea bugetului și monitorizarea performanței financiare a salonului

Cerințe:

  • Experiență anterioară în managementul unui salon de masaj, spa sau în domeniul beauty & wellness
  • Abilități excelente de leadership și management al echipei
  • Cunoștințe solide de gestionare a activităților operaționale și financiare
  • Comunicare eficientă și abilități de relaționare cu clienții
  • Cunoașterea regulilor de igienă și sănătate aplicabile în domeniu
  • Abilități de organizare și gestionare a timpului
  • Familiaritate cu instrumente de promovare online și marketing

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv
  • Posibilități de dezvoltare profesională
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic
  • Oportunitatea de a contribui activ la creșterea și succesul salonului

Dacă îți dorești să faci parte dintr-un mediu profesionist și să gestionezi un salon de masaj de top, contactează-ne pe numărul de contact de mai jos,sau trimite-ne CV-ul tău și o scrisoare de intenție la info.mevitamasaj@gmail.com

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Рышкановка, bd. Renașterii Naționale 10
Кишинёв, Чеканы, str. Mircea cel Batrin, 39

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?