Опубликовано сегодня

Manager de vânzări cu experiență în turism

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Echipa Prim Travel caută manager de vânzări cu experiență în turism!

Dacă ai o pasiune pentru turism și o experiență de cel puțin un an în domeniu, atunci ești persoana pe care o căutăm!

Cerințele noastre:

  • Experiență minimă de un an în industria turismului.
  • Abilități de leadership și comunicare.
  • Capacitatea de a lua decizii rapide și eficiente.
  • Orientare către rezultate și atenție la detalii.
  • Cunoașterea limbilor română, rusă, engleză.

Remunerare: Salariu începând de la 10 000 lei + % din vânzări în funcție de experiență și performanțe. Discutăm la interviu toate detaliile.

Oferim: Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

Vrei să-ți încerci norocul? Atunci contactează-ne ! [показать номер]069969199

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, 31 august 1989, 62
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?