Опубликовано вчера

Manager vânzări servicii logistice

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

În legătură cu extinderea, compania internațională de transport și expediere anunță concurs pentru ocuparea postului de Manager de vânzări servicii logistice.

Cerințe:

  • Studii superioare.
  • Abilități ridicate de comunicare. Capacitatea de a găsi rapid un limbaj comun cu clientul și de a ieși din scenariu în situațiile necesare.
  • Încredere în sine, învățare rapidă și dezvoltare personală.
  • Cunoașterea procedurilor de comerț internațional (Incoterms, fluxul de documente) - preferabil.
  • Disponibilitatea de a lucra orientat spre rezultate, abilitatea de a stabili, menține și dezvolta relații de parteneriat cu clienții.
  • Inițiativă, capacitatea și dorința de a lua decizii în mod independent.
  • Cunoștințe în tehnica apelurilor „la rece”.
  • Abilități de prezentare, experiență în negocieri, încheierea contractelor de colaborare.
  • Comunicare orală și scrisă corectă.
  • Suntem pregătiți să oferim instruire.

Responsabilități:

  • Căutarea și atragerea de noi clienți, transformarea lor în clienți permanenți.
  • Lucrul cu clienții companiei.
  • Promovarea serviciilor companiei, negocieri, deplasări la întâlniri.
  • Controlul lanțului logistic de la încărcare până la descărcarea mărfii (supravegherea clientului de la primirea cererii până la emiterea facturii).
  • Gestionarea fluxului de documente, inclusiv încheierea contractelor, emiterea facturilor, controlul datoriilor.
  • Gestionarea bazei de clienți și raportarea în CRM.

Condiții de muncă:

  • Posibilitatea de creștere profesională și în carieră.
  • Nivel competitiv de remunerație.
  • Telefon mobil corporativ.
  • Program de lucru 5/2, orarul de lucru de la 09:00 până la 18:00.

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră, trimite CV-ul tău la adresa info_md@uni-laman.com.

Pentru mai multe informații ne puteți contacta la numerele:

+[показать номер]37369148972 Administrator Denis

+[показать номер]37368233058 Manager Vadim

О компании

UNI-LAMAN SHIPPING AGENCY este o companie de transport și logistică cu sediul la Chișinău. Organizăm transporturi interne și internaționale de marfă din 2006. În acest timp am format o echipă de profesioniști care înțeleg specificul logisticii și al domeniilor conexe atât în țară, cât și în străinătate. Experiența pe care am dobândit-o și rețeaua noastră vastă de parteneri ne permit să le garantăm clienților noștri o livrare rapidă și fiabilă a bunurilor lor în întreaga lume.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, Stradela Teatrală 15
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?