Опубликовано вчера

Asamblator mobilier

Основная информация

Зарплата:
от 2 000 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Oferim:

  • salariu motivant;
  • condiții de muncă confortabile;
  • posibilitatea de a face parte dintr-o echipă de profesioniști cu o vastă experiență în domeniu;
  • oportunități de dezvoltare profesională;
  • program de lucru full-time.

Cerințe:

  • experiență în asamblarea și instalarea mobilei la comandă;
  • abilitatea de a munci operativ și calitativ;
  • experiență în domeniu de cel puțin 1 an;
  • capacitatea de a lucra cu mecanisme de cea mai înaltă calitate;
  • amabilitate în relațiile cu clienții;
  • responsabilitate, atenție, capacitate de a evita conflictele, punctualitate.

E-mail: ElledarDesign@gmail.com">ElledarDesign@gmail.com
Telefon de contact:
[показать номер]061193345, Elena Administrator

[показать номер]060444155, Constantin Sef de Producere

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?