Опубликовано вчера

lucrator in sectia de producere reclama, producere litere in volum, colantare(lipire-dezlipire) auto, montare-demontare reclama

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descriere a poziției vacante

Compania Art Life Design din Chișinău, care se ocupă cu producerea de reclame și literație în volum, colantare auto și montare/demontare de reclame, caută un lucrător dinamic și orientat spre detalii. Poziția vacantă este Full-Time și ideală pentru candidații de nivel Entry-Level, cu mai puțin de 2 ani de experiență în domeniu.

Cerințele față de candidat

  • Experiență de muncă de minim 2 ani în producerea de reclame, literație în volum, colantare auto și montare/demontare de reclame;
  • Abilitatea de a lucra eficient, atât individual cât și în echipă;
  • Orientare spre detalii și capacitatea de a respecta termenele limită;
  • Permis de conducere categoria B constituie un avantaj.

Responsabilitățile candidatului

  • Operarea echipamentelor de producere a literelor în volum;
  • Aplicare și scoatere filme adezive din colantare;
  • Montare și demontare reclame conform specificațiilor;
  • Respectarea procedurilor de muncă și a instrucțiunilor de siguranță.

Oferta companiei

Art Life Design oferă un mediu de lucru provocator și oportunități de creștere profesională. Salariul oferit este negociabil, în funcție de experiența și abilitățile candidatului. Oferim, de asemenea, oportunități de formare continuă pentru a ne asigura că echipa noastră rămâne la curent cu cele mai recente tehnologii și tendințe din domeniu.

Procesul de depunere a candidaturii

Te încurajăm să iei în considerare această oportunitate unică, trimite CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md. CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul platformei delucru.md. Avem nerăbdare să te cunoaștem!

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?