Опубликовано вчера

Mester Epilare sugaring, ceara

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Aquaterra Beauty, un salon de înfrumusețare cu renume din Chișinău, Ciocana, caută un mester pasionat de epilare prin metodele sugaring și ceară. Acest rol presupune lucru în ture și necesită un nivel de experiență de până la 2 ani.

Cerințele față de candidat
  • Experiență de minim 2 ani în domeniul epilării cu zahăr (sugaring) și ceară
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții
  • Atenție la detalii și precizie în efectuarea procedurilor
  • Disponibilitate pentru lucru în ture
Responsabilitățile candidatului

Candidatul selectat va fi responsabil pentru efectuarea procedurilor de epilare cu zahăr și ceară, oferind servicii de calitate superioară clienților noștri. Va interacționa cu clienții pentru a înțelege preferințele și nevoile acestora, garantând satisfacția lor la finalul fiecărei sesiuni.

Oferta companiei

Salariul pentru această poziție este negociabil, în funcție de experiență și competențele candidatului. Oferta noastră include, de asemenea, un mediu de lucru profesionist și plăcut, precum și posibilitatea de a crește și a evolua în cadrul echipei noastre.

Dacă ești interesat de această oportunitate, te rugăm să aplici pentru acest post, trimițând CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md. CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul acestei platforme. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?